31.10.2021, 19:16
U rozšíření Carcassonne: Mág a čarodějnice (Nová edice) jsem se v pravidlech rozhodl upravit pojmenování kartičky z "kartička se symbolem mága" na "kartičky se symbolem magie". Přijde mi lepší že se výraz tak nevztahuje k jedné z figurek.


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)