16.11.2025, 12:55
Za mě, co se dá koupit, tak nevyrábím. Kvalitou se nedostanu na originál.
Navíc bych si musel vytvořit i panoramatické krabice, abych nepřišel o tu podívanou
Navíc bych si musel vytvořit i panoramatické krabice, abych nepřišel o tu podívanou

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)