17.1.2015, 18:54
Dobrý den,
měla bych dotaz, jak hrajete rozšíření Princezna a drak.
Konkrétně bych měla dotaz na vílu, jak ji správně použít? Když ji umístím do hry, může ji potom někdo další vzít a umístit jinam?
měla bych dotaz, jak hrajete rozšíření Princezna a drak.
Konkrétně bych měla dotaz na vílu, jak ji správně použít? Když ji umístím do hry, může ji potom někdo další vzít a umístit jinam?

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)